Zapraszamy w niedzielę do Bydgoszczy

o-Tadeusz-Rydzyk

Kochana Rodzino Radia Maryja!

Z całego serca dziękujemy za przybycie w ubiegłą sobotę (29 listopada) do Torunia na uroczystość XXIII rocznicy powstania Radia Maryja, za je zorganizowanie, za Wasze świętowanie.

To było fantastyczne przeżycie wspólnoty Kościoła, spotkania z Chrystusem. Tysiące ludzi modliło się wspólnie, wielbiło Pana Boga, radowało się.

W najbliższą niedzielę (7 grudnia) świętujemy w Bydgoszczy – tak, jak co roku. Dziękujemy Bydgoszczy za to, że przed 23 laty podjęła wyzwanie Radia Maryja. Bóg zapłać za Waszą systematyczną posługę przez tyle lat, za przyjazdy do Radia Maryja, za wszystkie Wasze godziny, minuty, za Wasz wysiłek.

Świętujemy w Bydgoszczy tak, jak od początku; tym razem w Bazylice Księży Misjonarzy św. Wincentego à Paulo. Dziękujemy Księżom Misjonarzom za wielką życzliwość.

W niedzielę zapraszamy wszystkich na godz. 17.00. Wtedy odbędzie się koncert Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej z Bydgoszczy pod dyrekcją ks. Przemysława Pasternaka – misjonarza.

O godzinie 18.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Jana Tyrawy (bydgoskiego biskupa diecezjalnego).

Bóg zapłać za wszystko!

Alleluja i do przodu, do ewangelizowania Polski i świata całego!

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR 

Dyrektor Radia Maryja

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl