XX Dzień Papieski „Totus Tuus” w Bydgoszczy

W Bydgoszczy odbędą się obchody XX Dnia Papieskiego „Totus Tuus” w 100. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II. Wydarzenie będzie miało miejsce 10 października w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

10 października (sobota) bieżącego roku w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy od godziny 19.30 rozpoczną się obchody XX Dnia Papieskiego „Totus Tuus”. W ramach tego wydarzenia wystąpi Lidia Pospieszalska wraz z zespołem. Młodzież zaprezentuje przedstawienie dedykowane Ojcu Świętego Janowi Pawłowi II pt. „Totus Tuus”.

radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl