XVIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę: Wystąpienie Małgorzaty Wassermann

[flowplayer src=’https://www.radiomaryja.pl/flowplayer/wideo/2010.07.11.wassermann.flv’]

Spotykamy się dzisiaj w tym świętym miejscu z wielkim bólem w sercu, ale również z ogromną wdzięcznością i wiarą. Wierzymy w Pana Boga, wierzymy w to, że Jego wyroki są słuszne i nieomylne. Chcemy podziękować Panu Bogu za te wszystkie łaski, które otrzymaliśmy, chcemy podziękować za tak wspaniałych bliskich jakimi nas obdarował. Ja chce podziękować za moich rodziców, myślę że inni za mężów, żony, dzieci Dziękujemy za to, że mogliśmy się od nich tak wiele nauczyć za to, że wychowali nas na ludzi wierzących. Ludzi, którzy wierzą w prawdę w Ojczyznę, w honor i uczciwość.

Mój ukochany tata całym swoim życiem, codziennie dawał mi przykład jak należy żyć wedle przykazań Bożych. On bardzo konsekwentnie walczył o prawdę mimo, że ona bardzo często była niewygodna mimo, że bardzo często trzeba było płacić za nią wysoką cenę, że był za nią być może ośmieszany wyszydzany, a być może że za nią trzeba było i zginąć.

My wszyscy tutaj obecni chcielibyśmy oddać się w szczególną opiekę Matce Boskiej prosić ją o ukojenie naszych serc o złagodzenie naszego bólu.

Chcemy prosić Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o to, aby dał nam siłę i wytrwałość w dążeniu do poznania przyczyn tej katastrofy, która się wydarzyła abyśmy wiedzieli w jaki sposób i dlaczego zginął nasz Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka mój tata i inne osoby, które znajdowały się na pokładzie tego samolotu.

Po trzech miesiącach od tej katastrofy od odejścia naszych ukochanych odnosimy takie wrażenie, że władzom naszego kraju nie do końca zależy na wyjaśnieniu przyczyn ich śmierci.

Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich ludzi, dla których droga jest prawda, o wsparcie nas w dążeniu do wyjaśnienia przyczyn katastrofy, o to, aby tak jak my, rodziny pogrążone w smutku rodziny nie zapomną, abyście również wy z nami nigdy nie zapomnieli i wspierali nas w walce i dążeniu do prawdy.

Chciałabym w tym miejscu bardzo podziękować Ojcu Dyrektorowi i całemu środowisku Radia Maryja za ogromny wkład w wyjaśnienie przyczyn tego co się stało za wsparcie a w szczególności za modlitwę , o którą nadal bardzo gorąco prosimy.

Ojcze Dyrektorze, Szanowni Państwo stojąc tutaj u stóp Najświętszej Maryi Panny w tym świętym miejscu, patrząc na to jak nas jest dużo, ludzi dobrej woli.

Wierze w to głęboko, że wszyscy razem wspólnie rozgonimy tę mgłę , która nadal zalega nad lotniskiem w Smoleńsku.

Bo za tą mgłą kryję się prawda.

drukuj