X Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy fot. fb Kolegiata Kruszwica

X Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy

W niedzielę 2 kwietnia w Kruszwicy odbędzie się X Misterium Męki Pańskiej. Tegorocznym hasłem są słowa, które Zbawiciel skierował z Krzyża do św. Jana: „Oto Matka Twoja”. Organizatorami wydarzenia są Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gnieźnieńskiej, parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Kruszwicy oraz Miasto i Gmina Kruszwica.

Misterium Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 19.30 w kruszwickim amfiteatrze.

– Poprzez tegoroczne Misterium pragniemy przedstawić obraz Maryi jako Matki oraz podkreślić Jej rolę w życiu każdego chrześcijanina. Maryja jest Matką, która towarzyszy nam w naszych trudach, niepokojach i cierpieniach, a także Tą, która przypomina nam o miłości i trosce, jaką Bóg okazuje nam każdego dnia – wskazują organizatorzy.

radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl