Tuchów: 20 grudnia odbędzie się czuwanie młodzieżowe pt. „Brama do Życia”

Wielkimi krokami zbliża się kolejne czuwanie młodzieżowe z cyklu „Droga wewnętrzna”. Odbędzie się ono 20 grudnia 2019 roku w bazylice w Tuchowie.  

Podczas najbliższego czuwania naszym gościem będzie ks. Michał Dąbrówka – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego. To on podejmie temat czuwania, którym jest „Brama do Życia”. Spotkaniu patronował będzie św. Jan Ewangelista.

Wydarzenie rozpocznie się od Eucharystii o godzinie 18.30. Następnie będzie czas na konferencję, wspólną Agape oraz modlitwę i uwielbienie. Grudniowe czuwanie będzie przebiegać w duchu Taize w ramach przygotowania do spotkania we Wrocławiu.

 

br. Aleksander Ćwik CSsR

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl