fot. PAP/Albert Zawada

Trwa 29. edycja Targów Wydawców Katolickich

W Warszawie trwa 29. edycja Targów Wydawców Katolickich. W tym czasie można znaleźć nie tylko wartościową książkę, ale również porozmawiać z  autorami różnych pozycji.

W Warszawie odbywają się Targi Wydawców Katolickich. Na tegorocznej – 29. już edycji – prezentują się różne wydawnictwa, wraz ze swoimi publikacjami. Siostra Stefania Korbuszewska ze zgromadzenia sióstr Loretanek zaznacza, że Wydawnictwo Sióstr Loretanek od bardzo dawna bierze udział w wydarzeniu.

– Wiele lat uczestniczymy w Targach Wydawców Katolickich w Warszawie, prezentując publikacje naszego wydawnictwa i te najnowsze, które jakoś prezentują profil naszego wydawnictwa – wskazuje s. Stefania Korbuszewska.

Na wystawie jest wiele różnych książek dedykowanych zarówno starszym, jak i młodszym czytelnikom. Należą do nich modlitewniki, książki o tematyce Maryjnej, ale nie tylko.

– Mamy też m.in. wywiad-rzekę z o. Tadeuszem Rydzykiem CSsR pt. „Cud w Eterze”. To książka, o której już na pewno słyszało wielu słuchaczy Radia Maryja – mówi s. Stefania Korbuszewska.

Jak zaznacza s. Stefania, widać, że są osoby, które szukają swojej wymarzonej pozycji książkowej. Książka katolicka ma służyć duszy ludzkiej, wzrostowi w wierze. Same Targi cieszę się dużym zainteresowaniem.

– Bardzo lubię przyjeżdżać na Targi, ponieważ jestem chrześcijaninem i szukam tu ciekawych książek, filmów – mówi Alicja Jordan, uczestniczka Targów Wydawców Katolickich.

Dzisiaj o godz. 19.30 przewidziana jest też gala wręczenia nagród, którą uświetni koncert pt. „Ocalić od zapomnienia”. Targi potrwają do jutra.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl