fot. Małgorzata Pabis

Relikwie męczenników w darze

Franciszkanie ofiarowują każdemu, kto pragnie otrzymać, relikwie męczenników: o. Michała Tomaszka i o. Zbigniewa Strzałkowskiego. Już 5 grudnia zostaną oni ogłoszeni błogosławionymi. Uroczystość odbędzie się w Chimbote w Peru. Przewodniczyć jej będzie prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych ks. kard. Angelo Amato.

Franciszkanie przygotowali specjalny obrazek z relikwią „ex indumentis”, czyli cząstką z ubrań bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka.

Jak go otrzymać? – Proszę wysłać na poniższy adres list, w którym należy umieścić drugą kopertę z napisanym swoim adresem i naklejonym znaczkiem pocztowym (UWAGA: proszę tej koperty w środku nie zaklejać). Po otrzymaniu listu wyjmiemy taką gotową kopertę z Twoim adresem i z przyklejonym znaczkiem, włożymy tam obrazek z relikwiami błogosławionych męczenników i odeślemy z powrotem. Do koperty dołączymy również inne informacje o naszej prowincji franciszkanów i o naszych misjach w Peru i w innych krajach – mówią zakonnicy.

Bracia Franciszkanie czekają na listy z kopertami czcicieli męczenników. Każdy, kto chciałby obrazek otrzymać, może pisać na adres:

Kuria Prowincjalna Franciszkanów

„Relikwie”

ul. Żółkiewskiego 14

31-539 KRAKÓW

Małgorzata Pabis

drukuj