fot. Monika Tomaszek

Rekolekcje maryjne w polskim Loretto

„Życie Maryi w moim życiu” to hasło rekolekcji, które w dniach 2-4 grudnia odbędą się w Loretto koło Wyszkowa. Modlitewne wydarzenie poprowadzi o. Piotr Boroń CMF. Dwudniowe spotkanie jest okazją do odkrywania podobieństw w Maryi i naszej codzienności.

Matka Boża jest najpewniejszą drogą prowadzącą do swojego Syna – Jezusa Chrystusa.

„Matka Syna Bożego, Niepokalana Dziewica, Królowa Wszystkich Świętych – te wspaniałe tytuły mogą nas dystansować od naszej Mamy, Siostry, Przyjaciółki, a przecież Ta, która kocha, pragnie być jak najbliżej swoich dzieci. Zapraszam do odkrycia wielu podobieństw w życiu Maryi i twoim oraz być może nowej, odważnej i radosnej ścieżki pośród życiowych wyzwań i trudności” – zachęca rekolekcjonista.

Więcej informacji i zapisy [tutaj]

radiomaryja.pl

 

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl