Doświadczyć Jezusa

„Nazwałem Was przyjaciółmi” – pod tym hasłem rozpoczyna się dziś jubileuszowe już dziesiąte spotkanie młodych Góra Tabor we Władysławowie.

Tegoroczny temat przewodni spotkania nawiązywać będzie głównie do przyjaźni. Gościem specjalnym Góry Tabor będzie Tomasz Terlikowski, redaktor naczelny portalu Fronda. Ponadto, w ramach Nocnego Taborowego Kina będzie można zobaczyć m.in. nowy projekt o Eucharystii Leszka Dokowicza zatytułowany „Jestem” oraz amerykański film „Odważni”.
Góra Tabor jest propozycją dla wszystkich młodych ludzi do wejścia na górę przemienienia, do zastanowienia się nad własnym życiem, do postawienia sobie bardzo ważnych pytań: Kim chcę dalej być? Co chcę w życiu uczynić? – powiedział ks. Mariusz Sokołowski – chrystusowiec, organizator Góry Tabor. Ponadto dodał, że spotkanie jest doświadczeniem tego czego doświadczyli apostołowie. Mowa o doświadczeniu Jezusa, który naprawdę żyje, który jest Bogiem, który nigdy nie zawiedzie.

Pobierz Pobierz
Podczas spotkania Góry Tabor zaplanowano również konferencje

Droga światła, Eucharystia nad brzegiem morza, spowiedź, muzyczne uwielbienie w kościele pw. Wniebowzięcia NMP we Władysławowie, rekreacja, kabaret, taborowy turniej siatkówki na plaży – to tylko niektóre elementy programu spotkania młodych Góra Tabor – wylicza ks. Mariusz Sokołowski.

Pobierz Pobierz
Spotkanie młodych Góra Tabor potrwa do niedzieli. Zakończy się Mszą św. o godz.12.00 w Namiocie Spotkania.

 

Szczegółowy program spotkania
drukuj