Zamknięty szlak na Krzyżne w Tatrzańskim Parku Narodowym  

Z powodu remontu od wtorku do odwołania został zamknięty szlak na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy oznaczony kolorem żółtym – poinformował Tatrzański Park Narodowy.

https://twitter.com/Tatrzanski_PN/status/1282658766316621825

Przełęcz Krzyżne w Tatrach to skrajny punkt najtrudniejszego szlaku w polskich Tatrach – Orlej Perci. Podczas remontu szlaku żółtego, na Przełęcz Krzyżne turyści mogą dojść wędrując żółtym szlakiem od strony Doliny Pięciu Stawów Polskich, lub szlakiem czerwonym wiodącym przez Orlą Perć.

Do odwołania jest także zamknięty szlak turystyczny między Świnicą a Zawratem oznaczony kolorem czerwonym. Wiosną 2018 r. utworzył się tam obryw skalny, który zniszczył duży fragmentu szlaku. Obryw jest nadal aktywny.

Turyści wędrujący traktem oznaczonym kolorem czarnym od Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody, muszą się liczyć z drobnymi utrudnieniami. Do końca października będą bowiem tam trwały prace remontowe na krótkich odcinkach.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl