Zdjęcie: Marek Borawski/ Nasz Dziennik

Zadbaj o swoje zdrowie z miesięcznikiem „Szlachetne zdrowie”

Od piątku czytelnicy mogą kupić pierwszy numer miesięcznika „Szlachetne zdrowie”. Można go nabyć m.in. w punktach sprzedaży prasy, zamówić w księgarni „Naszego Dziennika” lub redakcji.

W publikacji znajdziemy artykuły dotyczące zdrowego odżywiania, układania jadłospisu oraz przykładowych ćwiczeń fizycznych. Pismo ma również zwracać uwagę na istotę profilaktyki zdrowotnej i edukacji w tym zakresie. W jednym z działów magazynu pt. „Żywienie jest ważne” w pierwszym numerze przeczytamy wywiad z dr Ewą Dąbrowską – autorką diety warzywno–owocowej. Autorzy miesięcznika podkreślają, że jest on skierowany do każdego, kto chce dbać o zdrowie swoje i najbliższych.

Publikacja koncentruje się na zdrowiu całego człowieka, nie tylko ciała, ale i duszy – powiedziała w programie „Polski punkt widzenia” na antenie TV Trwam redaktor naczelna miesięcznika „Szlachetne Zdrowie” Anna Zalech.

W naszym miesięczniku występują wspaniali eksperci. Ta wiedza podana jest w sposób rzetelny. Co miesiąc będzie występował Zbigniew Tomasz Nowak. Będzie pokazywał on, jak w sposób naturalny zadbać o zdrowie. Będzie również o aktywności fizycznej. Trener Edyta Kędzierska będzie opowiadała o nordic walkingu. Nasi eksperci pokażą, jak taki trening powinien wyglądać. Jest to wiedza poparta doświadczeniem. Pokażemy, jak dbać o kręgosłup szyjny – zaznaczyła Anna Zalech.

Pierwszy numer miesięcznika liczy ponad 100 stron. Został zaprezentowany w piątek.

RIRM

drukuj