By Marcin Białek - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=16823300

Wyścig do Pałacu Prezydenckiego – rozkład dnia kandydatów

To ostania prosta kampanii wyborczej. Kandydaci wykorzystują każdą chwilę w walce o głosy wyborców. Prezydent Andrzej Duda ma dziś odwiedzić Poronin i Zakopane. Rafał Trzaskowski udaje się do Lublina. 

W ramach kampanii prezydent Andrzej Duda przyjedzie na Podhale. Na trasie DUDABusa jest Poronin, Ząb i Zakopane. Prezydent pojawi się m.in. na terenie modernizacji i rozbudowy kompleksu Średnich Krokwi.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski przed południem będzie w Warszawie. Po południu natomiast swoje wystąpienie zaplanował na Placu Łokietka w Lublinie.

Belweder na Kółkach Szymona Hołowni dotrze do kolejnych miejscowości. Dziś na trasie znalazły się kolejno: Radomsk, Tychy, Bielsko-Biała, Cieszyn, Rybnik i Opole.

Z kolei na trasie kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka jest Grudziądz. Tam w południe spotka się z mieszkańcami miasta.

Wieczorem w to samo miejsce przyjedzie kandydat PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz. Wcześniej jednak według planu pojawi się we Włocławku i w Toruniu.

Z kolei Robert Biedroń po południu przyjedzie do Elbląga. Wcześniej jednak zasiądzie przy „okrągłym stole”. W Olsztynie odbędzie się dyskusja pod hasłem: „Szanse i problemy, przed jakimi stoją Warmia i Mazury”.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl