fot. twitter.com/PolskaPolicja

Wrocław: policja przejęła prawie 7 kg narkotyków

Niemal 7 kilogramów narkotyków – marihuany, amfetaminy i tabletek extasy – przejęli wrocławscy policjanci. W sprawie zatrzymano 42-letniego mężczyznę, który na wniosek prokuratury został aresztowany na trzy miesiące.

Jak poinformował w środę PAP Kamil Rynkiewicz z biura prasowego dolnośląskiej policji, 42-letni mężczyzna był podejrzewany przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej o to, że może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Policjanci zatrzymali auto, które prowadził 42-latek. W samochodzie znaleźli marihuanę i amfetaminę. Następnie przeszukano mieszkanie mężczyzny. Tam funkcjonariusze znaleźli marihuanę, amfetaminę i tabletki extasy. Łącznie zabezpieczono prawie 7 kilogramów narkotyków – podał Rynkiewicz.

42-latkowi postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratury sąd aresztował go na trzy miesiące.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl