fot. pl.wikipedia.org

Wielka Brytania: Transseksualista deprawował dzieci podczas lekcji w bibliotece publicznej

O tym, jak szkodliwa dla dzieci i młodzieży może być tęczowa zaraza, doskonale przekonują się Brytyjczycy. W południowo-zachodniej Anglii transseksualista deprawował dzieci w bibliotece publicznej. Wszystko w ramach zorganizowanych zajęć.

Z nazwy dzielenie się opowieściami, które promują bycie tym, kim jesteś i kochanie tego, czego chcesz. W rzeczywistości lekcja deprawacji najmłodszych przez transseksualistę, który swoje działania nazywa „lekcją celebrowania sztuki równości  i różnorodności”.

To element ideologii promowanej na szeroką skalę przez środowiska lewicowo-liberalne. Ideologia, która prowadzi do deprawacji dzieci i młodzieży, wpajając im antywartości. Ideologia, którą po imieniu nazwał ks. abp Marek Jędraszewski, nadając jej miano tęczowej zarazy. Próby przemycenia tej ideologii są obecne także w Polsce w ramach tzw. edukacji seksualnej, której lewica domaga się w szkołach jako przedmiotu obowiązkowego. Dewiacyjne zachowania można dostrzec także gołym okiem podczas tzw. marszów równości.

TV Trwam News/RIRM

drukuj