fot. PAP/EPA

Wielka Brytania: dzieci w szkołach oswajane z ideologią gender bez wiedzy i zgody rodziców

W Wielkiej Brytanii rodzice coraz częściej zabierają swoje dzieci ze szkół. Powodem takiego stanu rzeczy jest ideologia gender. Dzieci bez wiedzy i zgody rodziców są oswajane z dewiacjami.

O tym, co dzieje się w brytyjskich szkołach, mówią przedstawiciele brytyjskiego Stowarzyszenia Obrony Dziecka Poczętego. Seksedukacja w tym kraju rozpowszechniona jest na bardzo szeroką skalę już od przedszkola.  Indoktrynacja gender obejmuje dzieci od czwartego roku życia.

– Jednak wytyczne rządowe jednoznacznie mówią, jak ta seksedukacja ma wyglądać. Z drugiej strony rodzice, choć prawnie mają możliwość powiedzenia „nie” seksedukacji, to praktycznie są wykluczani z edukowania dzieci w tej sferze. Nie są w żaden sposób informowani, czego uczą się ich dzieci, a kiedy sprzeciwiają się takiemu traktowaniu, są dyskryminowani przez władze szkolne – mówi Antonia Tully ze   Stowarzyszenia Obrony Dziecka Poczętego.

Nic dziwnego, że brytyjscy  rodzice zaczynają się buntować i zabierają dzieci ze szkół. Niestety, szkodliwe ideologie przenikają też do naszego kraju. Dzieci poddawane są ogromnej indoktrynacji środowisk LGBT. Działacze środowisk homoseksualnych, pod hasłami tolerancji i nowoczesności, stosują przemoc wobec najmłodszych, epatując drastycznymi obrazami niemoralnych zachowań.

– To jest zaplanowane działanie. Dotyczy nie tylko naszego kraju, ale też innych krajów. Musimy być odważni w działaniu, nie możemy dopuścić , by mniejszości seksualne narzucały nam swoją wizję wychowania naszych dzieci – podkreśla teolog Joanna Cabaj.

Dlatego bardzo ważne jest, by rodzice interesowani się tym, co dzieje się szkołach, kto jest zapraszany i jakie treści przekazywane są dzieciom.

TV Trwam News/RIRM

drukuj