fot. flickr.com/photos/tvprzeworsk

Warszawa: pseudoekolodzy próbowali zablokować dwa mosty. Interweniowała policja

W poniedziałek rano pseudoekolodzy próbowali zablokować dwie stołeczne przeprawy: most Śląsko-Dąbrowski i Świętokrzyski. Interweniowała policja. Nikogo nie zatrzymała.

„Na moście Świętokrzyskim położyło się pięć osób, a na Śląsko-Dąbrowskim usiłowały to zrobić cztery osoby. Policjanci bardzo szybko podjęli działania. Osoby zeszły z mostów i kierowcy dalej mogli bezpiecznie przyjechać. Wobec tych osób policjanci podjęli interwencję, zostali oni wylegitymowani i będą podejmowane kolejne czynności” – powiedziała kom. Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji.

Aktywiści „Ostatniego Pokolenia” są odpowiedzialni także za oblanie pomnika warszawskiej syrenki farbą i za zakłócenie koncertu w Filharmonii Narodowej.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl