W niedzielę zachmurzenie małe

Jak informuje IMGW, nad Europą będzie dominował rozległy wyż z centrami nad Niemcami i Rosją, północne rejony kontynentu oraz Wyspy Brytyjskie znajdą się w zasięgu niżów z frontami atmosferycznymi. Polska będzie pod wpływem wyżu, w chłodnym powietrzu polarnomorskim.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane, rano miejscami mgły z widzialnością od 200 do 600 m. Temp. maks. od 7 do 8 st. na wschodzie, od 10 do 11 st. na zachodzie. Wiatr słaby, zmienny, na krańcach północno-zachodnich i nad morzem umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, z kierunków południowych.

W Warszawie w niedzielę zachmurzenie małe. Temp. maks. 11 st. Wiatr słaby, zmienny.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl