fot. PAP/Aleksander Koźmiński

W miejscowości Pomocne znaleziono zwłoki księdza

W miejscowości Pomocne na Dolnym Śląsku odnaleziono zwłoki księdza. Pojawiają się informacje, że mógł to być kolejny atak na duchownego. Policja nie wyklucza, że było to morderstwo. Kluczowa w sprawie będzie sekcja zwłok.

Ciało księdza odnaleziono dziś w godzinach porannych na plebanii w miejscowości Pomocne. Policja na razie nie ujawnia wielu informacji. Potwierdzono jednak, że ksiądz ma na głowie rozległe obrażenia.

Sprawa jest na razie badana pod kątem nieszczęśliwego wypadku. Funkcjonariusze nie wykluczają, że było to morderstwo. Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, asp. Ewa Kluczyńska, powiedziała, że sekcja zwłok będzie kluczowa w sprawie.

Na miejscu zdarzenia wciąż pracują policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokuratura. Ksiądz był proboszczem parafii św. Marcina w Pomocnym. Miał 54 lata.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl