fot. flickr.com

W. Brytania: Dwie osoby aresztowano w związku z ciałami w ciężarówce

Mężczyzna i kobieta z Irlandii Północnej zostali aresztowani w związku ze śmiercią 39 ludzi, których ciała znaleziono w ciężarówce w Anglii – poinformowała brytyjska policja. Oboje podejrzani są o przemyt ludzi i zabójstwo.

Policja w Essex przekazała, że zatrzymano ich w Warrington w północnej Anglii. Aresztowani mają po 38 lat.

Wcześniej aresztowano 25-letniego kierowcę ciężarówki, mieszkańca Irlandii Płn.

W czwartek brytyjska policja poinformowała, że wszystkie 39 osób, których zwłoki znaleziono w nocy z wtorku na środę w naczepie ciężarówki w parku przemysłowym w południowo-wschodniej Anglii, były obywatelami Chin. Tego samego dnia funkcjonariusze przeszukali dwie nieruchomości w Irlandii Północnej, aby zbadać, czy w sprawę przemytu ludzi były zaangażowane zorganizowane grupy przestępcze.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl