fot. pixabay.com

USA: W Białym Domu przypadki zakażenia koronawirusem u osób zaszczepionych

Pewne osoby pracujące w Białym Domu, w tym jeden urzędnik wysokiego szczebla, otrzymały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa po pełnym zaszczepieniu przeciwko COVID-19 – poinformowała we wtorek rzeczniczka administracji USA Jen Psaki.

Jen Psaki nie podała jednak konkretnej liczby pracowników Białego Domu, którzy mają pozytywny wynik testu. Wyjaśniła jedynie, że wysoki rangą urzędnik, które nazwiska nie zdradziła, uzyskał pozytywny wynik w poniedziałek i wykazuje jedynie łagodne objawy COVID-19.

Rzeczniczka Białego Domu podkreśliła, że zakażony urzędnik nie miał ostatnio kontaktu z personelem najwyższej rangi administracji prezydenta Joe Bidena.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl