[TYLKO U NAS] Premier M. Morawiecki do słuchaczy Radia Maryja: Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni nas wszystkich pokojem i wiarą

Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni nas wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudność i pozwoli z ufnością popatrzeć w przyszłość – powiedział premier Mateusz Morawiecki, składając życzenia wielkanocne dla słuchaczy Radia Maryja.

Słuchaczom toruńskiej rozgłośni życzę, aby święta Zmartwychwstania Pańskiego przyniosły radość i wzajemną życzliwość – powiedział Prezes Rady Ministrów.

– Chciałbym zwrócić się do wszystkich słuchaczy, wszystkich Państwa z życzeniami, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, przyniosły wzajemną życzliwość, aby stały się też takim źródłem wzmacniania naszego ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni nas wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudność i pozwoli z ufnością popatrzeć w przyszłość – zaznaczył.

Szef rządu życzył również, aby we wszystkich sprawach dobro zwyciężało nad złem.

– Święta Wielkanocne i ten pusty Grób Pański to dla nas, wierzących, dowód na zwycięstwo dobra nad złem. Życzę więc nam wszystkim, aby te święta dały siłę, by dobro zwyciężało nad złem w codziennych sprawach, tych wielkich i tych małych, naszych rodzinnych i tych, dotyczących całej Polski – dodał.

– Wszystkim życzę radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, radosnego przeżywania Odrodzenia Pańskiego w gronie rodzinnym i w gronie bliskich. Alleluja! – powiedział premier Mateusz Morawiecki.


Pobierz

Pobierz

RIRM

drukuj