[TYLKO U NAS] K. Pawłowicz: L. Wałęsa nie poleciał do Waszyngtonu, żeby uczcić pamięć śp. prezydenta Bush’a, tylko zademonstrować nienawiść do obecnej władzy Polski

To jest niezwykłe lekceważenie zmarłego i jego rodziny. Prezydent Wałęsa tam nie poleciał, żeby uczcić pamięć prezydenta, tylko zademonstrować nienawiść do obecnej władzy Polski – powiedziała w rozmowie z portalem RadioMaryja.pl poseł Krystyna Pawłowicz. Odniosła się w ten sposób do zdjęcia sprzed wylotu na pogrzeb George’a Busha. Lech Wałęsa pozuje na nim ubrany w koszulkę z napisem „Konstytucja”.

Były prezydent Lech Wałęsa udał się na pogrzeb George’a Busha, byłego prezydenta USA. Przed wylotem do Stanów Zjednoczonych na swoim profilu na Facebook’u zamieścił zdjęcie, na którym jest ubrany w koszulkę z napisem „Konstytucja”.

W oczekiwaniu na lot do Waszyngtonu na lotnisku w Warszawie

Opublikowany przez Lech Wałęsa Wtorek, 4 grudnia 2018

– To jest niezwykłe lekceważenie zmarłego i jego rodziny. Można powiedzieć, że pan Wałęsa tak nienawidzi Polski, że wszędzie musi demonstrować swój brak poszanowania dla wyniku demokratycznych wyborów i swoją nienawiść do obecnej władzy. Ale jak można to robić na pogrzebie wybitnego polityka amerykańskiego? Oni tego nie zrozumieją – zaznaczyła konstytucjonalista.

Mam nadzieję, że ktoś dyskretnie podpowie panu Wałęsie, żeby włożył jakieś przyzwoite odzienie, a nie przychodził w trykociedodała poseł PiS.

– Zresztą, jak włożył tę koszulkę za pasek, to tam jest tylko „KON-STY” i właściwie nie wiadomo o co chodzi, więc taka demonstracja jest zawstydzająca. Mam nadzieję, że stał gdzieś daleko od prezydenta Dudy. On tam nie jedzie, żeby uczcić pamięć prezydenta, tylko zademonstrować nienawiść do obecnej władzy Polski – podkreśliła prof. Krystyna Pawłowicz.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl