Autorstwa Opioła Jerzy - Praca własna, CC BY 2.5, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=956744

Tatry: Zamknięty szlak na Skrajny Granat

Z powodu remontu od środy do odwołania został zamknięty żółty szlak turystyczny między Czarnym Stawem Gąsienicowym a Skrajnym Granatem w obu kierunkach – poinformował Tatrzański Park Narodowy (TPN).

Skrajny Granat (2225 m n.p.m) to jeden ze szczytów Orlej Perci. W czasie remontu można tam dotrzeć szlakiem czerwonym, czyli właśnie słynna Orlą Percią.

Jak informują w komunikacie władze TPN, termin zakończenia remontu szlaku jest uzależniony m.in. od warunków pogodowych. Prace, z uwagi na wysokogórski teren i ścisłą ochronę przyrody, muszą być wykonywane ręcznie.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl