Tarnów: Zatrzymano trzech dilerów narkotykowych z 10 kg amfetaminy

Policjanci z Tarnowa zatrzymali trzech dilerów narkotykowych, u których znaleźli ponad 10 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości 300 tys. zł. Postawiono im zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Decyzją sadu wszyscy trafili do tymczasowego aresztu.

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń, zatrzymania dilerów narkotykowych to efekt kilkunastomiesięcznej pracy operacyjnej policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w Tarnowie.

Zatrzymani to mieszkańcy tego miasta w wieku 33, 35 i 36 lat, którzy narkotyki rozprowadzali w Tarnowie oraz na terenie powiatu tarnowskiego. W wyniku przeszukania ich mieszkań znaleziono ponad 10 kilogramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości przekraczającej 300 tys. zł.

Mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzających, za co grozi od 2 do 12 lat więzienia. Sąd zastosował wobec nich 3-miesięczny areszt tymczasowy.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl