fot. Dobre Media Nowej Ewangelizacji

Szymon Cieślar uhonorowany nagrodą im. kard. nominata Ignacego Jeża za wybitne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze 

Szymon Cieślar, dyrektor Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej w Szczecinku, za wybitne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze został uhonorowany nagrodą im. kard. nominata Ignacego Jeża. Statuetka została wręczona w piątek w konkatedrze kołobrzeskiej.

Prowadzone przez Fundację „Nasza Przyszłość” Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku działają już od 23 lat. Kształcą młodzież na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają świetne wyniki matur, czy osiągnięcia uczniów na konkursach i olimpiadach.

Te osiągnięcia to także zasługa kadry dydaktycznej. Dyrektor szkoły Szymon Cieślar za wybitne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze w pracy z młodzieżą został uhonorowany nagrodą im. ks. kard. nominata Ignacego Jeża „Radość płynie z nadziei”.

– Ta nagroda zaskoczyła mnie i zdumiała. Cieszę się z docenienia pracy edukacyjnej, która jest realizowana w ramach Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej w Szczecinku. W moim rozumieniu ta nagroda jest dla wszystkich, którzy, począwszy od momentu stworzenia tej szkoły do dziś ją tworzą i nad nią pracują. Dziękuję o. Dyrektorowi Tadeuszowi Rydzykowi za pomoc i stworzenie szkoły, nauczycielom, którzy ją od początku tworzyli. Szkoła by nie istniała, gdyby nie rodzice i ich dzieci, dlatego olbrzymi ukłon w stronę tych, którzy przez 23 lata przeszli przez mury naszej szkoły – wskazał Szymon Cieślar.

TV Trwam News

drukuj