fot. PAP/Paweł Supernak

Szef Sztabu Generalnego WP złożył życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

Każdego dnia czuję dumę i satysfakcję z Waszej służby, którą pełnicie dla Rzeczpospolitej i naszych obywateli – napisał Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, gen. Rajmund T. Andrzejczak, z okazji Święta Wojska Polskiego.

„Te uczucia wynikają z niezmiennego od lat wysokiego zaufania, jakim darzą nas Polacy, a także z faktu, że Wojsko Polskie stale się rozwija, jest szkolone zarówno w kraju jak i za granicą, modernizowane, wyposażane w nowoczesny sprzęt i uzbrojenie” – podkreślił gen. Andrzejczak w liście skierowanym do oficerów, podoficerów, żołnierzy i pracowników WP.

Zwrócił uwagę, że rolą WP „jest dobrze wykorzystać te wszystkie atuty”.

„Dlatego nie szczędzimy wysiłku podczas ćwiczeń i szkoleń, w czasie służby w międzynarodowych misjach wojskowych – wszędzie tam, gdzie nasze działania przyczyniają się do bezpieczeństwa kraju i regionu” – wyjaśnił.

„Dziękuję wszystkim żołnierzom i pracownikom wojska za siłę i determinację w codziennej służbie, a z okazji święta z wielkim szacunkiem życzę sukcesów i wytrwałości w realizacji nowych wyzwań” – zakończył swój list gen. Andrzejczak.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl