fot. twitter.com/PremierRP

Świąteczne życzenia polityków

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzenia do wszystkich Polaków mieszkających w kraju oraz poza jego granicami skierowała para prezydencka oraz politycy.

– Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Państwu nowej nadziei oraz wewnętrznego odrodzenia i spokoju. Niech te szczególne dni przyniosą wytchnienie od trosk dnia codziennego, aby z nowymi siłami realizowali Państwo swoje tegoroczne plany i zamierzenia – mówił prezydent Andrzej Duda.

Zdrowia i szybkiego powrotu do normalności po pandemii życzył wszystkim Polakom premier Mateusz Morawiecki.

– Życzę wszystkim moim rodakom w kraju i za granicą zdrowych i bezpiecznych Świąt. Nawet po najczarniejszej nocy w końcu przychodzi dzień. I również po pandemii wróci normalność. Wszystko jest w naszych rękach – podkreślił szef rządu.

Byśmy kolejne Święta Wielkiej Nocy spędzili już bezpiecznie w gronie najbliższych życzyła minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

– Życzę Państwu przede wszystkim radości, dużo zdrowia i spokoju w tym wciąż niełatwym czasie. Spotykajcie się online, dzwońcie do siebie, niech nikt nie czuje się samotny – akcentowała Marlena Maląg.

O tym, że Święta Wielkiej Nocy są świętami nadziei, wiary w zmartwychwstanie i życia mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

– Życzę Państwu, żebyście w tym nastroju i z tą nadzieją te święta obchodzili, z ograniczeniami (trzeba ich przestrzegać), ale z pełnym przeświadczeniem, że to, w co wierzymy, albo nawet jeżeli nie wierzymy, to przynajmniej przestrzegamy pewnych tradycji, jest dla naszej przyszłości, ale także dla przyszłości dzieci, wnuków, przyszłych pokoleń, nawet tych, których jeszcze w tej chwili nie ma wśród nas, bardzo ważne i rozstrzygające – podkreślał Jarosław Kaczyński.  

Minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro życzył, by w te święta w sercach i domach wszystkich Polaków zagościła nadzieja, pokój i radość.

– Składam Państwu najlepsze życzenia. Wszelkiej pomyślności, obfitości łask Bożych, pokoju ducha i by za sprawą Zmartwychwstania Pańskiego, czyli zwycięstwa dobra nad złem, jasności nad ciemnością, życia nad śmiercią, w te świąteczne dni zagościły w Państwa sercach i domach nadzieja, pokój i radość – mówił Zbigniew Ziobro.

TV Trwam News

drukuj