Wydobyto czarną skrzynkę samolotu AirAsia

Nurkowie indonezyjskiej marynarki wojennej wydobyli w poniedziałek jedną z „czarnych skrzynek” samolotu AirAsia, który 2 tygodnie temu spadł do Morza Jawajskiego powodując śmierć wszystkich 162 osób na pokładzie – poinformowano oficjalnie.

– Udało nam się wydobyć na powierzchnię część rejestratora parametrów lotu, znanego jako czarna skrzynka – powiedział na konferencji prasowej Fransiskus Bambang Soelistyo, szef indonezyjskiej agencji ratownictwa i poszukiwań i dodał: Nadal próbujemy odnaleźć rejestrator rozmów w kokpicie.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl