fot. PAP/DPA/Bodo Marks

Strzelanina w Hamburgu. Dwie osoby nie żyją

Po strzelaninie w Hamburgu (Niemcy) trwa akcja policji w dzielnicy Altona, gdzie znaleziono dwie martwe osoby – napisał we wtorek portal FOCUS Online.

Informację potwierdziła na Twitterze policja.

„Z powodu dużej operacji policyjnej, ulica Scheel-Plessen-Strasse i część ulicy Grosse Rainstrasse w Altonie są całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego” – poinformowała niemiecka policja.

Rzecznik hamburskiej policji poinformowała serwis FOCUS Online, że jedna z mieszkanek wielorodzinnego budynku usłyszała strzały na klatce schodowej i miała powiadomić policję.

Kiedy służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia, znalazły ciała mężczyzny i 22-letniej kobiety. Pomimo prób reanimacji kobieta zmarła. Policja przypuszcza, że mogło to być rozszerzone samobójstwo – napisał FOCUS.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl