Startery w gratisie

Gratisowe startery telefonii „w naszej Rodzinie”, pamiątkowe karty zdrapki, aparaty telefoniczne w promocyjnych cenach – to tylko niektóre z nowości, jakie czekają na uczestników XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę.

Na jubileuszowe wydarzenie, które nastąpi 7-8 lipca na Jasnej Górze, telefonia „w naszej Rodzinie” przygotowała nowe atrakcje. – Tegoroczna pielgrzymka zwieńczy prace, jakie wykonaliśmy w tym roku, aby nasza oferta była kompleksowa i dostępna dla społeczności skupionej wokół Radia Maryja. Przede wszystkim wspólnie z kilkoma Kasami SKOK uruchomiliśmy akcję promocyjną, aby każdy sympatyk Radia Maryja mógł łatwo i bez żadnych kosztów stać się posiadaczem startera telefonii „w naszej Rodzinie” i dołączyć do rosnącego grona abonentów naszej telefonii – informuje Adam Suchomski, prezes zarządu spółki Polskie Sieci Cyfrowe, operatora sieci „w naszej Rodzinie”.

Promocja odbywa się m.in. w Kasie Stefczyka, SKOK Wołomin, Kasie Wspólnota, SKOK Jaworzno, SKOK Wesoła, Kasie Jowisz i Kasie Unii Lubelskiej. – Dzięki temu zapewniliśmy dostępność gratisowych starterów „w naszej Rodzinie” w ponad 700 placówkach SKOK na terenie praktycznie całego kraju. Kolejnym ważnym etapem prac było dostarczenie naszym klientom możliwości prostego i regularnego doładowania konta telefonicznego. Konto można zasilać wszystkimi telekodami „Plus na kartę” będącymi w szerokiej dystrybucji w sklepach, kioskach, na stacjach benzynowych, poczcie czy w bankomatach. Prostym sposobem na doładowanie jest także przelew na nasz rachunek bankowy – wylicza Suchomski.

Z okazji XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę Polskie Sieci Cyfrowe przygotowały ponadto kolejną edycję limitowanej karty zdrapki dla kolekcjonerów. – Pamiątkowe karty zdrapki „w naszej Rodzinie” będzie można nabyć w promocji z gratisowym dwuzłotowym starterem. To ukłon w stronę tych, którzy już odebrali starter „w naszej Rodzinie” w SKOK. Dzięki takiej promocji będą mogli zdobyć praktyczną i ciekawą pamiątkę z Pielgrzymki w postaci karty, a gratisowy starter podarować na przykład komuś bliskiemu – zaznacza prezes PSC.

Jak dodaje, osoby, które nie odebrały startera w SKOK, będą mogły nabyć 20-złotowy starter z pamiątkową kartą zdrapką o wartości 25 zł w promocyjnej, niższej cenie 40 złotych. – Przygotowaliśmy również interesujące aparaty telefoniczne w atrakcyjnych cenach za około 100-300 złotych. Od prostych, z czytelnym wyświetlaczem i dużymi klawiszami, z funkcjonalną latarką czy radiem, po modele dla bardziej zaawansowanych i wymagających użytkowników. Telefony będą sprzedawane w promocji z etui w cenie aparatu – zachęca Suchomski. Jednak na tym bogata oferta przygotowana z okazji jubileuszowej pielgrzymki się nie wyczerpuje. Prezes PSC zaznacza, że będzie można także nabyć pamiątkowy telefon w limitowanej serii, z grawerowaną obudową. – Wszystkie produkty i materiały informacyjne dostępne będą już od soboty w specjalnych stoiskach oznaczonych marką „w naszej Rodzinie”. Przy tej okazji zapraszam wszystkich do ich odwiedzania – konkluduje nasz rozmówca.

 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl