fot. pixabay.com

Sobota pochmurna, ale z licznymi przejaśnieniami

Synoptyk IMGW, Michał Folwarski, przekazał, że sobota temperaturowo będzie podobna do piątku. Najzimniejsza pozostanie na Suwalszczyźnie.

Sobota pod względem temperatur będzie podobna do piątku. Najzimniej wciąż będzie na Suwalszczyźnie.

„Choć na południu powinno być trochę cieplej – do 4 stopni na plusie. Nadal Suwalszczyzna będzie biegunem zimna, do minus 3 stopni Celsjusza” – powiedział synoptyk IMGW, Michał Folwarski.

Dodał, że w kraju spodziewane są różnego rodzaju opady.

„Na północy i zachodzie będzie to raczej śnieg. Natomiast na pozostałym obszarze kraju także deszcz, mżawka, łącznie z opadami marznącymi, szczególnie tam, gdzie temperatura w ciągu dnia będzie oscylować w okolicy zera” – wyjaśnił.

Wskazał, że lokalnych marznących opadów można spodziewać się w rejonach wschodnich, częściowo centralnych i północnych, gdzie nadal będą kiepskie warunki na drogach.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl