fot. pixabay.com

Rząd Wielkiej Brytanii rozpoczął walkę z transideologią

Wielka Brytania znajduje się pod rządami Partii Konserwatywnej. Od pewnego czasu była jednak krajem, w którym tęczowa rewolucja gender była bardzo popularna. Brytyjczycy propagowali seksualizację najmłodszych oraz „zmianę płci” na życzenie. Wszystko trwało jednak do czasu, kiedy zauważyli poważne konsekwencje swoich działań i decyzji.

Rząd dostrzegł poważne problemy związane z rewolucją gender i zaczął walczyć z jej obliczem. Victoria Atkins, minister zdrowia Wielkiej Brytanii, zapowiedziała surowe kary i nieustępliwość wobec lekarzy, którzy dokonują „zmiany płci” u najmłodszych.

Celem szefowej resortu zdrowia Wielkiej Brytanii jest przede wszystkim zaprzestanie ideologii, „wyrwanie z korzeniami ideologii”, która doprowadziła do wielu problemów i wyrządziła mnóstwo niepotrzebnych szkód. Ministerstwo chce objąć również wsparciem tych, którzy przeszli już „zmianę płci” i chronić kolejne pokolenia.

 

 fronda.pl/hil.org.pl/radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl