Ruszyła machina nienawiści wymierzona w o. Tadeusza Rydzyka

Ruszyła machina nienawiści wymierzona w o. Tadeusza Rydzyka CSsR alarmuje poseł Anna Sobecka, członek Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu.              

Poseł zwróciła uwagę, że na stronie internetowej „Gazety Wyborczej” publikowane są wpisy internautów lżące i obrażające dyrektora Radia Maryja.

Dodała, że są one reakcją na ostrzeżenia o. Tadeusza Rydzyka CSsR przed kolejną próbą oszukania milionów widzów Telewizji Trwam przez KRRiT w nowo ogłoszonym konkursie na miejsce na cyfrowym multipleksie.

To kampania nienawiści, napisała poseł w piśmie skierowanym do przewodniczących senackiej i sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu senatora Grzegorza Czeleja i poseł Iwony Śledzińskiej – Katarasińskiej.

Czy „Gazeta Wyborcza” nie inicjuje kampanii nienawiści przeciwko o. dr. Tadeuszowi Rydzykowi CSsR, Dyrektorowi TV Trwam i Radia Maryja. Dlaczego kompetentne organy państwa nie reagują na tak skandaliczne postępowanie? Widać jak na dłoni; ruszyła wielka propagandowo-administracyjna machina, która ma jasno sprecyzowany cel. Po raz drugi nie dopuścić katolickiej TV Trwam do wejścia na cyfrowy multipleks – podkreślała poseł Anna Sobecka.

Poseł zwróciła uwagę na potrzebę stawania w obronie katolickiej TV Trwam.

Wzywam wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na dyskryminację katolików w naszej Ojczyźnie; o praktyczne włączenie się, szczególnie w pierwszym kwartale 2013 roku w obronę katolickiej TV Trwam – powiedziała poseł Anna Sobecka.

Rozmowa z poseł Anną Sobecką


Pobierz Pobierz

 

RIRM

* * *

 

Treść Listu „Ruszyła machina nienawiści”

                                        Sz. P.  Iwona Śledzińska Katarasińska

                                        Przewodnicząca Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu

                                        Sz. P. Grzegorz Czelej

                                        Przewodniczący Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu

 

 

RUSZYŁA MACHINA NIENAWIŚCI!

W sobotę 29 grudnia 2012 roku na stronach internetowych „Gazety Wyborczej” pojawiły się wpisy łżące i obrażające katolickiego kapłana, dyrektora Radia Maryja, ojca dra Tadeusza Rydzyka. Użyto w nich słów „złodziej”, „kanalia”, „SB-cki pies”. To te najłagodniejsze. Pojawiły się one w reakcji na ostrzeżenia Ojca Dyrektora przed kolejna próbą oszukania milionów widzów Telewizji TRWAM przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji w nowo ogłoszonym konkursie na miejsce na cyfrowym multipleksie.

Czy „Gazeta Wyborcza” nie inicjuje kampanii nienawiści przeciwko Ojcu dr Tadeuszowi Rydzykowi Dyrektorowi Telewizji TRWAM  i Radia Maryja ?

Dlaczego kompetentne organy państwa nie reagują na tak skandaliczne postępowanie?

Widać to jak na dłoni, ruszyła wielka propagandowo – administracyjna machina, która ma jasno sprecyzowany cel. Po raz drugi nie dopuścić katolickiej Telewizji TRWAM do wejścia na cyfrowy multipleks.

Wzywam wszystkich Polaków, którzy nie godzą się na dyskryminację Katolików w naszej Ojczyźnie, o praktyczne włączanie się, szczególnie w pierwszym kwartale 2013 r., w obronę katolickiej Telewizji TRWAM.

Anna Sobecka

członek Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl