fot. twitter.com/MC_GOV_PL

Rozpoczyna się cykl internetowych spotkań Tato.Net na temat roli ojca w rodzinie

Inicjatywa Tato.Net rozpoczyna w poniedziałek cykl spotkań on-line na temat roli ojca w rodzinie. Spotkania będą transmitowane na żywo w każdy poniedziałek o godz. 20.00 na kanale YouTube inicjatywy.

Prelegentami podczas spotkania będą ojcowie, którzy podzielą się swoim świadectwem. W poniedziałek gościem będzie Maciej Gnyszka, założyciel Towarzystw Biznesowych, który wygłosi prelekcję „Jak planować, gdy sytuacja jest dynamiczna”.

O szczegółach cyklu spotkań on-line mówi dr Dariusz Cupiał, pomysłodawca Inicjatywy Tato.Net.

– To spotkania nieodpłatne, gdzie dzielimy się wartościami, celami, które przyświecają forum Tato.Net. Będziemy mogli wyposażyć się w potrzebne nam umiejętności, narzędzia, pomysły, inspiracje. W poniedziałek odbędzie się spotkanie poświęcone planowaniu. Jak planować, gdy sytuacja cały czas się zmienia? Nie tylko planować życie zawodowe, ale też życie rodzinne, które wymaga pewnego ładu, rytmu – wskazuje dr Dariusz Cupiał.

Cykl spotkań on-line stanowi przygotowanie do XII Forum Tato.Net, które odbędzie się 14 listopada. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.forum.tato.net. Patronat honorowy nad forum objął prezydent Andrzej Duda.

RIRM

drukuj