fot. wikipedia

Raport o działalności niektórych organizacji korzystających z dotacji m.st. Warszawy

Warszawski ratusz wydał co najmniej kilka milionów z publicznych środków na organizacje promujące ideologiczne ruchy LGBT. O sprawie poinformował wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta publikując raport o działalności niektórych organizacji korzystających z dotacji m.st. Warszawy.

Polityk – w ramach kontroli poselskiej – przygotowuje raport o organizacjach, które w latach 2017-19 otrzymały dotacje od miasta Warszawy. Mowa o ponad 7 mln zł. Organizacje te bezpośrednio i pośrednio – firmując się często logo stolicy – informują, jak zażywać narkotyki, promują dewiacje seksualne, a nawet walczą o legalizację prostytucji. Do konkursów stają pod szczytnymi hasłami m.in. edukacji seksualnej, przeciwdziałanie uzależnieniom, czy działanie na rzecz rozwoju demokracji.

Ratusz tnie finansowanie ważnych inwestycji, a znajduje miliony na organizacje promujące ideologie LGBT – powiedział Sebastian Kaleta.

Te organizacje, prowadzą „paraprojekty”, kierowane bardzo często do społeczności LGBT. Miasto stołeczne Warszawa finansuje lewicową ideologię dzięki czemu te organizacje mają środki na prowadzenie innej aktywności publicznej, dlatego też zdecydowałem się na przeprowadzenie kontroli poselskiej wszystkich wydatków miasta stołecznego Warszawa na rzecz wskazanych organizacji, tych organizacji, które wskazuje w raporcie, jak i organizacji, które są sygnatariuszami kary LGBT – podkreślił wiceminister sprawiedliwości.

Co więcej jak poinformował Sebastian Kaleta, przedstawiciele z tych organizacji szkolą warszawskich nauczycieli w zakresie edukacji seksualnej. W Internecie zamieszczają oni m.in. filmy z instrukcjami dot. stosunku seksualnego po zażyciu narkotyków.

Dokumentacji ws. finansowania tych organizacji jest bardzo dużo dlatego wiceminister sprawiedliwości – zapowiedział, że skieruje do władz Warszawy pismo o przygotowanie jej w całości na przyszły poniedziałek.

RIRM

drukuj