fot. PAP/Leszek Szymański

Prokuratura podejmuje kolejne działania po ataku na byłego prezydenta Siedlec

Prokuratura będzie dziś kontynuować czynności procesowe z udziałem mężczyzny, który jest podejrzany o atak na byłego prezydenta Siedlec Wojciecha Kudelskiego. Mężczyzna został zatrzymany na terenie powiatu siedleckiego w miejscu swojej pracy – powiedziała w poniedziałek rzecznik siedleckiej prokuratury prok. Krystyna Gołąbek.

Śledczy analizowali dowody w sprawie, m.in. zabezpieczony monitoring. Dziś podejmą kolejne czynności.

– Zabezpieczony został samochód, który ujawniony został kilka godzin prędzej na monitoringu. Samochód ten będzie poddawany oględzinom z udziałem zatrzymanego. Czynności te będą wykonywane przez prokuratora, bo w sprawie tej zostały wszczęte śledztwa własne prokuratora o usiłowaniu zabójstwa – poinformowała Krystyna Gołąbek.

Były prezydent Siedlec został zaatakowany nożem wczoraj rano. Sprawca zbiegł. Był poszukiwany przez policję i zatrzymany w miejscu pracy przez funkcjonariuszy.

Były prezydent z obrażeniami ciała trafił do szpitala i przebył operację. Jego stan – jak podali lekarze – stabilizuje się.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl