twitter.com/Straz_Graniczna

Od początku wojny z Ukrainy do Polski wjechało ponad 8 mln osób

Od początku wojny z Ukrainy do Polski wjechało 8 milionów 8 tysięcy osób, a z Polski na Ukrainę wyjechało 6 milionów 196 tysięcy – poinformowała w niedzielę Straż Graniczna.

„Wczoraj, to jest 26 listopada, funkcjonariusze Straży Granicznej odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 25,3 tysięcy osób. Od 24 lutego – 8,008 milionów osób” – przekazała w niedzielę na Twitterze Straż Graniczna.

Dodano, że z kolei na Ukrainę 26 listopada z Polski odprawiono 24,6 tysięcy osób, a od 24 lutego – ponad 6,196 milionów osób.

Niedziela jest 277 dniem wojny w Ukrainie.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl