fot. twitter/Laity Family Life

Modlitewny szturm do nieba w intencji kapłanów

Rusza modlitwa w intencji kapłanów. Od czwartku przez najbliższe dziewięć tygodni wszystkie zgromadzenia żeńskie będą modliły się w intencji kapłanów. W modlitwę może włączyć się każdy z nas.

To będzie prawdziwy modlitewny szturm do nieba w intencji kapłanów. Siostry zakonne ze wszystkich zgromadzeń w całej Polsce od dziś rozpoczynają 9-tygodniową nowennę w intencji kapłanów.

Do modlitwy zaproszony jest każdy z nas.

– Każdego dnia będziemy się spotykać o 20.30. Tworząc duchową wspólnotę, będziemy modlić się modlitwa różańcową, rozważając tajemnicę światła. […] Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie kapłanów, do włączenia się w tę modlitwę – apeluje siostra Maksymilla Pliszka, przewodnicząca Konsulty Wyższych Przełożonych Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych.

Modlitwa ofiarowana będzie w następujących intencjach: o pomoc Jezusa Miłosiernego i duchowe umocnienie wobec wyzwań, przed którymi stają obecnie kapłani i osoby konsekrowane. O świętość życia dla nich, a także w intencji wynagradzającej za grzechy i niewierności osób poświęconych Bogu.

TV Trwam News/RIRM

drukuj