fot. PAP/Mateusz Marek

Min. Z. Ziobro w Dniu Wymiaru Sprawiedliwości: Niech będzie wyrazem uznania dla walczących o sprawiedliwość w życiu publicznym

Niech to święto będzie wyrazem uznania dla wszystkich walczących o sprawiedliwość w życiu publicznym – napisał w Międzynarodowym Dniu Wymiaru Sprawiedliwości szef resortu sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Minister Sprawiedliwości w niedzielnym wpisie na Twitterze przypomniał, że 23 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wymiaru Sprawiedliwości.

„Ustanowiony w rocznicę śmierci sędziego Giovanniego Falcone, zamordowanego w 1992 r. przez sycylijską mafię” – podkreślił.

„Niech to święto będzie wyrazem uznania dla wszystkich walczących o sprawiedliwość w życiu publicznym” – napisał Zbigniew Ziobro.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl