fot. rzecznik prasowy CBŚP

Małopolskie: Mężczyzna odpowie za posiadanie 3,7 kilograma marihuany

3,7 kilograma marihuany miał w domu mieszkaniec jednej z podtarnowskich miejscowości. Za posiadanie dużych ilości środków odurzających mężczyźnie grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, z takiej ilości marihuany mężczyzna mógłby zrobić ponad 14 tys. działek dealerskich, wartych ponad 90 tys. zł.

47-latek został zatrzymany. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie, po analizie zgromadzonych materiałów zastosowała wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl