fot. twitter.com/PolskaPolicja

Lubuskie: 44-latek z zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków

Policjanci ze Słubic (Lubuskie) zatrzymali 44-latka, który miał w mieszkaniu ponad pół kilograma amfetaminy. Mężczyznę usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia – poinformowała we wtorek Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

„Dzięki doskonałemu rozpoznaniu środowiska zajmującego się narkobiznesem kryminalni ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w sąsiednim pow. sulęcińskim mogą być przechowywane środki odurzające. Podczas przeszukania te przypuszczenia zostały potwierdzone” – powiedziała Jankowska.

Kryminalni wkroczyli do domu 44-latka we wtorek (22 września br.). Tam znaleźli foliowe opakowanie oraz strunówki z zawartością białego proszku. Po badaniach okazało się, że jest to ponad pół kilograma amfetaminy. Policjanci zabezpieczyli narkotyki.

„44-latek usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, do których się przyznał. Teraz stanie przed sądem” – dodała policjantka.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl