fot. PAP/EPA

Korea Płd: Korea Płn. wystrzeliła pocisk, ale prawdopodobnie skończyło się to niepowodzeniem

Korea Północna wystrzeliła niezidentyfikowany pocisk, ale najprawdopodobniej operacja skończyła się niepowodzeniem – przekazały w środę siły zbrojne Korei Południowej.

„Korea Północna wystrzeliła niezidentyfikowany pocisk z obszaru Sunan ok. godz. 9.30, ale wydaje się, że operacja natychmiast skończyła się niepowodzeniem” – oświadczono.

Korea Północna przeprowadziła od początku roku kilka prób wystrzału rakiet, w tym balistycznych o międzykontynentalnym zasięgu. Do ostatniego takiego wydarzenia doszło 11 marca 2022 roku.

 

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl