Kolejne spotkania prezydentów USA i Rosji

Prezydent Rosji Władimir Putin może się spotkać z przywódcą USA jeszcze trzy razy do końca tego roku. O takiej możliwości poinformował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.

 We Francji podczas rocznicy zakończenia I wojny światowej oraz na szczytach – w Singapurze oraz Argentynie – to podczas tych trzech wydarzeń może dojść do ponownego spotkania prezydenta Władimira Putina z prezydentem USA Donaldem Trumpem. O możliwych rozmowach poinformował rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow. Jak dodał, strona rosyjska jest już gotowa na dyskusję i obecnie wszystko zależy od nastawienia Amerykanów. Jeśli nastawienie będzie pozytywne, to dwaj światowi przywódcy najprędzej będą mogli spotkać się we Francji – 11 listopada. Zaraz potem w Singapurze, gdzie od tego samego dnia do 15 listopada potrwa Szczyt Wschodnioazjatycki. Ostatnią szansą jest szczyt grupy G20 w Buenos Aires – na początku grudnia. Do pierwszego i dotychczas ostatniego szczytu Putin-Trump doszło w połowie lipca tego roku. Po spotkaniu obaj prezydenci wystosowali do siebie wzajemne zaproszenie na kolejne spotkanie.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl