Jutro szczegóły kampanii informacyjnej dot. reformy wymiaru sprawiedliwości

Jutro Polska Fundacja Narodowa przedstawi szczegóły kampanii informacyjnej dotyczącej reform wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Fundacja podkreśliła w czwartek, że celem kampanii jest wyjaśnienie polskiej i światowej opinii publicznej znaczenia tych reform.

„Działania nasze mają na celu wyjaśnienie polskiej i światowej opinii publicznej znaczenia tych reform oraz pokazania, że znajdują się one w nurcie europejskiego i światowego dziedzictwa demokratycznego. Kampania informacyjna, o której mowa, ma na celu ochronę wizerunku Polski przez pryzmat udanych reform dokonywanych po 2015 roku” – poinformowała Polska Fundacja Narodowa w informacji prasowej przekazanej w czwartek PAP.

Jak podkreślono, działania podjęte przez fundację włączają się w nurt ogólnopolskiego i światowego zainteresowania przeprowadzanymi w Polsce reformami.

Szczegóły dotyczące kampanii informacyjnej mają zostać przedstawione na konferencji prasowej w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej; na konferencję zaproszona jest premier Beata Szydło.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl