PAP/Piotr Nowak

„Jesteśmy na tak” hasłem Prawa i Sprawiedliwości na najbliższe wybory samorządowe

Prezes PiS, Jarosław Kaczyński, powiedział, że Prawo i Sprawiedliwość jest na „tak” dla rozwoju, dla budowania, dla wszystkiego, co tworzy dobrą przyszłość Polski i Polaków. Lider Zjednoczonej Prawicy podczas konwencji samorządowej wezwał wszystkich, by byli na „tak”.

Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę, że „koalicja 13 grudnia” nieustannie mówi „nie” dla strategicznych inwestycji, często posługuje się też słowem likwidacja.

Polska – jak podkreślał lider PiS – potrzebuje być na „tak”. Zaznaczył, iż pod rządami Zjednoczonej Prawicy Polska szła drogą rozwoju. Mówił, że konieczna jest kontynuacja tej drogi i kolejne inwestycje.

– Jesteśmy na „tak” dla rozwoju, dla budowania. Jesteśmy na „tak” dla wszystkiego, co tworzy naszą dobrą przyszłość, ale przede wszystkim dla inwestycji (…) zarówno tych małych, jak i tych wielkich, a więc dla CPK, dla atomu, elektrowni atomowych, dla wielkiej chemii, regulacji Odry, dla portów – szczególnie kontenerowego w Świnoujściu – dla wielkich inwestycji zagranicznych. Jesteśmy na „tak” i wzywamy wszystkich, by byli na „tak” – akcentował Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS wzywał do pracy na rzecz jak najlepszego wyniku ugrupowania w zbliżających się wyborach. Podkreślał przy tym, jak ważna jest współpraca i jak istotną rolę w demokracji pełnią samorządy. Może to być ostoja wolności  – mówił Jarosław Kaczyński.

– Władza samorządowa może bardzo wiele (…), w wielu przypadkach może łagodzić wszystkie przedsięwzięcia, które dzisiaj są podejmowane, a których ostatecznych celem jest to, aby Polacy nie byli w stanie ani słyszeć prawdy, ani swoją prawdę wyrażać. Samorządy mogą tutaj wiele zdziałać – mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Druga tura jest planowana na 21 kwietnia.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl