PAP/Tytus Żmijewski

J. Kaczyński: Jeżeli ktoś chce dobrej zmiany, musi poprzeć PiS i Tomasza Latosa

Jeżeli ktoś chce dobrej zmiany, jeżeli ktoś chce, by państwo polskie nie było tylko po to, żeby pewna elita, która Polskę traktuje w specjalny sposób, miała dobrze, to musi poprzeć Prawo i Sprawiedliwość, musi poprzeć Tomasza Latosa – oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński w Bydgoszczy.

Tomasz Latos Jest kandydatem Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Bydgoszczy.

Jarosław Kaczyński mówił podczas niedzielnej konwencji regionalnej PiS, że jego partia jest „trwała, jeśli chodzi o swoje wartości, idee, jest patriotyczna – we wszystkich wymiarach – jest za czynną polityką społeczną, czynną polityką gospodarczą, docenia rolę państwa, ale jednocześnie docenia rolę wolności, wolnego rynku”.

Prezes PiS ocenił, że jeśli chodzi o kandydatów w Bydgoszczy, to jest tylko jeden kandydat, który „personifikuje właśnie ten kierunek działania”.

„I to nie słowem ale czynem, wieloletnią działalnością. Wielokrotnie był uznawany na tej ziemi za najlepszego posła – nawet przez naszych wrogów (…). Tym kandydatem jest poseł Tomasz Latos” – podkreślił Jarosław Kaczyński.

„Jeżeli ktoś chce dobrej zmiany, jeżeli ktoś chce, by państwo polskie nie było tylko po to, żeby pewna, w specyficznym procesie wyłoniona, elita, która Polskę – powiedzmy sobie – traktuje w specjalny sposób, miała dobrze, to musi poprzeć Prawo i Sprawiedliwość, musi poprzeć Tomasza Latosa” – oświadczył prezes PiS.

„Dlatego do końca tej kampanii trzeba pracować, pracować i jeszcze raz pracować i wierzyć, wierzyć i jeszcze raz wierzyć, wierzyć w zwycięstwo” – oświadczył Kaczyński.

Zebrani na konwencji zaczęli krzyczeć: „zwyciężymy!”. Prezes Kaczyński przyłączył się do tych okrzyków i również stwierdził: „zwyciężymy”.

PAP/RIRM

drukuj