fot. fnp.pl

Fundacja „Nasza Przyszłość” obdaruje m.in. domy dziecka

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym coraz więcej z nas niesie bezinteresowną pomoc tym najbardziej potrzebującym. W tym roku dary dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej przygotowała także Fundacja „Nasza Przyszłość”.

Wszystko dzięki jednemu procentowi, który podatnicy przekazali na Fundację. Paczki przygotowane przez „Naszą Przyszłość” trafią w tym roku do dwóch domów dziecka w Warszawie, hospicjum w Łodzi, oraz domu opieki w Bornym Sulinowie.  Będą się w nich znajdowały najpotrzebniejsze rzeczy.

– Przy tegorocznej akcji świątecznej będziemy przygotowywali dla podopiecznych domów opieki, domów dziecka i hospicjum przede wszystkim książki, a także podarunki dla dzieci w postaci gier i zabawek edukacyjnych, jak również podstawowe środki, jakie są niezbędne dla funkcjonowania tych ośrodków – środki higieniczne, środki czystości, pieluszki dla dzieci – tłumaczy Anna Górnik, wolontariuszka Fundacji „Nasza Przyszłość”.

Okres przedświąteczny to najlepszy czas, aby odkryć w sobie radość dzielenia się z potrzebującymi i podarować im odrobinę uśmiechu.

 

TV Trwam News/RIRM

 

drukuj