D. Trump przed wyborami zapowiedział pomoc w odzyskaniu przez Polskę wraku TU–154M

Prezydent elekt Donald Trump jeszcze jako kandydat na urząd prezydenta USA zapowiedział pomoc w odzyskaniu przez Polskę wraku TU–154M.

Taka deklaracja padła z ust Trumpa podczas spotkania z przedstawicielami Kongresu Polonii Amerykańskiej w Chicago, powiedział minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

W ocenie szefa resortu obrony wypowiedź była bardzo zdecydowana i jednoznaczna; dotyczyła także kwestii bezpieczeństwa.

To było w trakcie spotkania z Polonią. Tak rzeczywiście było i dotyczyło nie tylko problematyki Smoleńska ale szerszego bezpieczeństwa Polski i związków w sferze bezpieczeństwa między Polską a Stanami  Zjednoczonymi. Nie będzie dla Państwa zaskoczeniem, jeżeli powiem, że słowa pana prezydenta elekta zasadniczo odbiegały od tego, co przekazywano nam całą dobę i tak dalej – mówił minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl