CBA wkroczyło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczają dokumentację w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i trzech prywatnych warszawskich firmach. Zatrzymany został jeden z urzędników resortu.

„O godzinie 9 agenci CBA weszli do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Na polecenie warszawskiej prokuratury okręgowej zabezpieczamy dokumentację zarówno tam, jak i w trzech warszawskich firmach. Zatrzymana została jedna osoba” – powiedział rzecznik Biura Jacek Dobrzyński. Z nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do sprawy wynika, że zatrzymany został jeden z urzędników ministerstwa.

Będzie doprowadzony do prokuratury. CBA nie ujawnia, czego dotyczy sprawa. „Współpracujemy z organami ścigania i mamy nadzieję na szybkie wyjaśnienie tej sprawy” – powiedział rzecznik Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Piotr Popa. Sprawa ma związek z partnerstwem publiczno-prywatnym, związków urzędników z przedsiębiorcami.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl