„Brat naszego Boga” w Wysokiem Mazowieckiem i Wejherowie

Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu zapraszają na kolejne, wyjazdowe projekcje spektaklu teatralno-filmowego „Brat naszego Boga”, które odbędą się w Wysokiem Mazowieckiem i Wejherowie.

Wyjazdy te wpisują się w przeżywany obecnie rok św. Jana Pawła II. Dzieło studentów opowiada o losach św. Brata Alberta, które zainspirowały wybory życiowe Karola Wojtyły.

W Wysokiem Mazowieckiem projekcja odbędzie się w niedzielę 8 marca o godz. 15.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Ludowej 19. Oprócz niej szczególną atrakcją spotkania – zwłaszcza dla młodzieży – będzie występ studenckiej grupy ogniowej: „Art Ignis”.

W Wejherowie spektakl zostanie zaprezentowany w poniedziałek 9 marca  o godz. 13.00 w gmachu Filharmonii Kaszubskiej przy ul. Sobieskiego 255.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl